Föremål som liknar Maria

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6140 Oljemålning
    Såld: 700 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6365 Collage
    Såld: 100 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6536 Blyerts
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 5204 Kaffeservis
    Såld: 300 kr

    Såldes den 8 december 2025
  • 2054 Färglitografi
    Såld: 200 kr

    Såldes den 17 november 2025
  • 2111 Etsning
    Såld: 300 kr

    Såldes den 17 november 2025