Föremål som liknar Maria
6140 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 12 januari 2026
6365 Collage
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6536 Blyerts
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
3022 Skulptur
Såld: 150 kr
Såldes den 15 december 2025
5024 Kaffekoppar me..
Såld: 700 kr
Såldes den 15 december 2025
5153 Skärbräda
Såld: 400 kr
Såldes den 8 december 2025
5204 Kaffeservis
Såld: 300 kr
Såldes den 8 december 2025
2054 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 17 november 2025
2111 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 november 2025