2116 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juni 2024 -
9277 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 9 december 2019 -
6028 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 22 januari 2018
5267 Oljemålning
Margaret Sellmark, Vid Hysingsvik, 38x46
Såld: 350 kr
Såldes den 29 april 2013