2312 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 7 september 2020 -
4386 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 27 juli 2020 -
9197 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2019
1317 Oljemålning
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Man i båt, 11x15
Såld: 250 kr
Såldes den 26 mars 2018 -
4060 Färglitografi
Såld: 1.800 kr
Såldes den 20 mars 2017 -
6129 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 14 mars 2016
9235 Akvarell
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Man i båt, 19 x 32
Såld: 250 kr
Såldes den 16 mars 2015 -
1204 Blandteknik
Såld: 500 kr
Såldes den 9 februari 2015 -
1816 Oljemålning
Alfred Wahlberg (1834-1906), 1885, man i båt, 8x13
Såld: 2.700 kr
Såldes den 9 maj 2011