2529 TOYS
miscellaneous, 5 del + tom låda,
Sold: SEK 200
Sold den 14 februari 2011 -
7699 Bockbord
m låda 17-1800-tal 143x74, höjd: 78
Sold: SEK 2900
Sold den 20 november 2006 -
6697 Piphylla
m låda, höjd: 59
Sold: SEK 1600
Sold den 21 november 2005
6518 COFFEE TABLE
England, m låda, H57
Sold: SEK 550
Sold den 31 januari 2005 -
5541 Spelbord
m låda. ek,
Sold: SEK 900
Sold den 13 oktober 2003 -
5542 DROP-LEAF TABLE
m låda, läder, England
Sold: SEK 400
Sold den 19 maj 2003
6040 TABLE
m låda, 1800-tal
Sold: SEK 3400
Sold den 23 september 2002 -
6313 Satsbord
m låda, 3 del
Sold: SEK 300
Sold den 18 mars 2002 -
2344 Lampbord
m låda, skador, H64
Sold: SEK 300
Sold den 4 mars 2002