Föremål som liknar M Pyk
1164 Litografi
Såld: 600 kr
Såldes den 13 november 2017
8627 Litografi
Såld: 700 kr
Såldes den 5 december 2011
8075 Blandteknik
M Pyk, "Fjädern", 14x10
Såld: 500 kr
Såldes den 27 juli 2009
7896 Färglitografi
M Pyk, 30/70, "Familjen", 46x52 (skadat glas)
Såld: 450 kr
Såldes den 9 februari 2009
7894 Färgetsning
M Pyk, EA, "Farfars hundar", 25x20 (skadat glas)
Såld: 600 kr
Såldes den 9 februari 2009
7893 Färglitografier
2 st, M Pyk, Ur sviten Minnesbilder, 171/275, 38x27
Såld: 1.200 kr
Såldes den 9 februari 2009