Föremål som liknar Mälaren
3333 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 26 februari 2024
3187 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 24 april 2023
2008 Färglitografi
Såld: 1.400 kr
Såldes den 20 februari 2023
4115 Oljemålningar
Såld: 700 kr
Såldes den 19 december 2022
9442 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 november 2021
4071 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 25 maj 2020
9089 Karta
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 september 2019
6138 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 28 januari 2019
3054 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 3 december 2018