7159 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 18 juli 2022 -
3123 Samesked
1808, Luleå, silver, vikt ca 36 g
Såld: 2.400 kr
Såldes den 11 december 2017 -
9139 Akvarell
Oskar Natanael, Stadsvy Luleå, signerad 1974, 41x57
Såld: 300 kr
Såldes den 5 december 2016
1069 Blandteknik
H Crane, marinmotiv, 'M/S Luleå', motivet: 24x39
Såld: 600 kr
Såldes den 1 februari 2016 -
9298 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 november 2012 -
8380 Kåsa
Såld: 1.600 kr
Såldes den 5 mars 2007
5748 Fat
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2006 -
4114 Oljemålning
Hj Olsson, Stora Harrsprånget Luleå Älv, 45x37
Såld: 200 kr
Såldes den 22 maj 2006 -
1625 Litografi
Luleå, 22x28
Såld: 150 kr
Såldes den 30 augusti 2004