Föremål som liknar Luleå

  • Träfflista
  • 7159 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 18 juli 2022
  • 3123 Samesked
    1808, Luleå, silver, vikt ca 36 g
    Såld: 2.400 kr

    Såldes den 11 december 2017
  • 9139 Akvarell
    Oskar Natanael, Stadsvy Luleå, signerad 1974, 41x57
    Såld: 300 kr

    Såldes den 5 december 2016
  • 1069 Blandteknik
    H Crane, marinmotiv, 'M/S Luleå', motivet: 24x39
    Såld: 600 kr

    Såldes den 1 februari 2016
  • 9298 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 19 november 2012
  • 8380 Kåsa
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 5 mars 2007