2129 Färgetsning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 22 mars 2021 -
9012 Etsning
Louis Icart, signerad. Utgiven 1920, 46x38
Såld: 3.000 kr
Såldes den 25 mars 2013 -
8519 Färgetsning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 23 april 2007
Föremål som liknar Louis Icart
- Träfflista
- alla
- Visa alla