2001 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 1 juli 2024 -
5150 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 4 oktober 2021 -
5514 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 14 januari 2019
6204 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 20 november 2017 -
6125 Akvarell
Lolo Holmqvist (1920-2004), signerad, 1950, 23x18
Såld: 100 kr
Såldes den 15 maj 2017 -
6262 Oljemålning
Lolo Holmqvist, hässjor, signerad, 50x72
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 augusti 2012
5081 Träsnitt
Lolo Holmqvist, 13/75, Solrosor, 28 x 20
Såld: 100 kr
Såldes den 24 januari 2005