4329 Blandteknik
Cesar Linken, signerad a tergo, 180x100
Såld: 500 kr
Såldes den 30 juli 2018 -
2155 Akvareller
2 st, Alfred Bolinken, Stockholm, 16x23
Såld: 250 kr
Såldes den 8 augusti 2016 -
8040 Takfläkt
Linke, Tyskland
Såld: 350 kr
Såldes den 1 september 2014
3474 Barnstol
Märkt Axel Klinkenström 1868
Såld: 800 kr
Såldes den 15 november 2010 -
2261 Oljemålning
Signerad Cezar Linken, landskap, 130x182
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 november 2008