Föremål som liknar Lindvall
9261 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 14 november 2022
6258 Väggur
empirestil, Lindvall, Stockholm, 53x42 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 13 april 2020
9286 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 23 mars 2020
3066 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 26 augusti 2019
5039 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 juli 2019
4463 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2019
1044 Yvonne Lindvall
Såld: 500 kr
Såldes den 24 september 2018
6148 Stol
Såld: 350 kr
Såldes den 20 augusti 2018
4045 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 20 mars 2017