4258 Färglitografi
Lillian Michelin, 104/290, bladets mått: 62x45
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 oktober 2015 -
4260 Färglitografi
Lillian Michelin, 145/290, bladets mått: 62x45
Såld: 800 kr
Såldes den 19 oktober 2015 -
4257 Färglitografi
Lillian Michelin, 106/290, bladets mått: 62x45
Såld: 350 kr
Såldes den 19 oktober 2015
4259 Färglitografi
Lillian Michelin, 105/290, bladets mått: 62x45
Såld: 300 kr
Såldes den 19 oktober 2015 -
6269 Oljemålning
Lillian Michelin, signerad. , 40x32
Såld: 3.800 kr
Såldes den 9 juni 2014 -
6109 Färglitografi
Lillian Michelin, 167/290, motivet: 52x41
Såld: 1.100 kr
Såldes den 25 november 2013