Föremål som liknar Leopold Fare
5071 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 29 april 2024
4137 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 18 mars 2024
8118 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 december 2023
8414 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 4 september 2023
9433 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 april 2023
6050 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 20 mars 2023
3344 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 21 november 2022
9036 Färglitografier
Såld: 150 kr
Såldes den 30 maj 2022
6124 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 21 mars 2022