5521 LITOGRAPH IN C..
Lennart Böckman, Fyrhus, -74, subject size: 33 x 23,
Sold: SEK 100
Sold den 14 maj 2012 -
1330 LITOGRAPH IN C..
Lennart Böckman, Fyrhus, -74, 33 x 23,
Sold: SEK 350
Sold den 19 juli 2010 -
2280 LITOGRAPH (F)
Lennart Böckman, 64x75,
Sold: SEK 200
Sold den 22 februari 2010
6274 Färglitografier
2 st. Lennart Böckman, numrerade, 18x15
Sold: SEK 450
Sold den 29 oktober 2007 -
4537 Litografier
4 st, Lennart Böckman, ca 25 x 20
Sold: SEK 550
Sold den 3 september 2007