Föremål som liknar Lenke Rothman
6344 Tusch
Såld: 700 kr
Såldes den 1 juli 2024
2007 Tusch
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
2005 Oljemålning
Såld: 2.800 kr
Såldes den 17 juni 2024
3078 Färglitografi
Såld: 2.600 kr
Såldes den 27 februari 2023
9481 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 20 februari 2023
2123 Teckning
Såld: 800 kr
Såldes den 20 juni 2022
2063 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 20 mars 2017
7057 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 2 maj 2016
7056 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 2 maj 2016