7245 Karmstol
Såld: 700 kr
Såldes den 1 april 2024 -
3245 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 september 2021 -
9503 Pall
Furu, Lena Larsson. Diameter: 30, höjd: 25 cm
Såld: 3.600 kr
Såldes den 5 april 2021
5384 Karmstol
"Grandessa", design: Lena Larsson, 1960-tal
Såld: 2.200 kr
Såldes den 22 januari 2018 -
2140 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 4 december 2017 -
1667 Ljusstake
Lena Larsson, Boda Trä, betsad, höjd: 24 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2013
6347 Gungstol
Lena Larsson, "Grandessa"
Såld: 900 kr
Såldes den 18 mars 2013