4307 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 26 augusti 2024 -
3039 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 20 november 2023 -
3040 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 13 november 2023
3024 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 13 november 2023 -
5155 Oljemålning
Leif Kander (f. 1939), Afton i Linneryd, 45x54
Såld: 400 kr
Såldes den 26 april 2010 -
5154 Färglitografi
Leif Kander (f. 1939), 15/120
Såld: 350 kr
Såldes den 26 april 2010
5158 Färglitografi
Leif Kander (f. 1939), 73/99, 90x70
Såld: 250 kr
Såldes den 26 april 2010 -
2397 Färgetsning
Leif Kander, Solrosor, 100/100, 34x40
Såld: 100 kr
Såldes den 21 januari 2008