8308 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 9 mars 2020 -
8309 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 2 mars 2020 -
3453 Blandteknik
Leif Ahnlund, Motorcykel, signerad. -90, 34x55
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2015
7178 Blandteknik
Leif Ahnlund, 1998, 20x48
Såld: 700 kr
Såldes den 1 december 2014 -
2409 Oljemålning
Leif Ahnlund, Motorcykelrace, signerad -90, 30x37
Såld: 700 kr
Såldes den 24 november 2014