Föremål som liknar Lasse Söderberg
5001 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 mars 2023
4110 Etsning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 22 november 2021
1426 Etsning
Såld: 450 kr
Såldes den 28 september 2020
2280 Torrnålsgravyr
Såld: 800 kr
Såldes den 31 augusti 2020
2293 Litografi
Såld: 600 kr
Såldes den 31 augusti 2020
2295 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 31 augusti 2020
9320 Färgetsning
Såld: 300 kr
Såldes den 27 april 2020
8383 Blyertsteckning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 27 januari 2020
6266 Etsning
Såld: 800 kr
Såldes den 21 oktober 2019