4144 Tusch
Såld: 150 kr
Såldes den 27 september 2021 -
4123 Akvarell
Såld: 100 kr
4155 Tusch
Såld: 300 kr
Såldes den 27 september 2021
1327 Färglitografi
Lasse Lindqvist, hästar, signerad. Motivet: 54x69
Såld: 100 kr
Såldes den 18 mars 2019 -
8123 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 10 februari 2014 -
4276 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2012
3178 Färglitografi
Lasse Lindqvist, 16/100, Klarakvaretern, 25x32
Såld: 100 kr
Såldes den 17 mars 2003