Föremål som liknar Lars Pirak
7186 Grafiskt blad
Såld: 150 kr
Såldes den 28 oktober 2024
3429 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 30 september 2024
8063 Saltkar
Såld: 500 kr
Såldes den 16 september 2024
6282 Saltkar
Såld: 2.200 kr
Såldes den 2 september 2024
6051 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 2 september 2024
6387 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 juli 2024
5375 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2024
3451 Saltkar med sked
Såld: 400 kr
Såldes den 22 april 2024
9037 Saltkar
Såld: 800 kr
Såldes den 8 januari 2024