Föremål som liknar Lars Lerin
3119 Träsnitt
Såld: 10.500 kr
Såldes den 27 februari 2023
1002 Akvarell
Såld: 20.500 kr
Såldes den 13 december 2021
2029 Färglitografi
Såld: 15.000 kr
Såldes den 14 december 2020
7028 Etsning
Såld: 20.500 kr
Såldes den 30 november 2020
5419 Akvarell
Såld: 103.000 kr
Såldes den 15 juli 2019
1040 Akvarell
Såld: 65.000 kr
Såldes den 18 oktober 2018
6039 Oljemålning
Såld: 60.000 kr
Såldes den 27 mars 2017
8009 Akvarell
Såld: 63.000 kr
Såldes den 28 november 2016
3077 Träsnitt
Såld: 2.000 kr
Såldes den 7 november 2016