Föremål som liknar Landskap med slott
7467 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 31 oktober 2022
9079 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 26 september 2022
2030 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 16 augusti 2021
1360 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 6 mars 2017
9582 Oljemålning
Conrad Robertsohn, bergslandskap med slott, 65x90
Såld: 250 kr
Såldes den 1 augusti 2016
2019 Oljemålning
Landskap med slott, 70x115
Såld: 450 kr
Såldes den 12 mars 2012
7222 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 16 januari 2012
7239 Oljemålning
osignerad, sjölandskap med slott, 49x59
Såld: 350 kr
Såldes den 21 november 2011
5191 Oljemålning
Alplandskap med slott, 0 1900, 17x24
Såld: 150 kr
Såldes den 23 augusti 2010