Föremål som liknar Landskap med kvarn
1070 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, landskap med kvarn, 53x80
Såld: 150 kr
Såldes den 12 december 2016
9112 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 2 februari 2015
8092 Oljemålning
signerad, landskap med kvarn, 36x44
Såld: 200 kr
Såldes den 30 juni 2014
2457 Pastell
Landskap med kvarn, 33x38
Såld: 100 kr
Såldes den 13 december 2010
5780 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 23 november 2009
2148 Oljemålning
F Thomson, landskap med kvarn, 40x50
Såld: 100 kr
Såldes den 21 september 2009
7142 Oljemålning
David Jätte-48, landskap med kvarn, 41x33
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2009
7099 Oljemålning
Såld: 550 kr
Såldes den 8 december 2008
8014 Oljemålning
Alplandskap med kvarn, 1825, 72 x 60
Såld: 100 kr
Såldes den 22 september 2008