Föremål som liknar Landskap med får
7154 Tusch
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
6057 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 26 maj 2025
6071 Oljemålningar
Såld: 200 kr
Såldes den 18 september 2023
6093 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 18 september 2023
6072 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 11 september 2023
8100 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 14 februari 2022
1377 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 30 mars 2020
6332 Porslinsmålning
Landskap med får, Holland, signerad. V J Gils, 30x10
Såld: 200 kr
Såldes den 21 januari 2019
7134 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 7 januari 2019