3396 Akvarell
1800-tal, Landskap med djur, 60x78
Såld: 1.500 kr
Såldes den 2 juni 2014 -
4719 Oljemålningar
Såld: 300 kr
Såldes den 3 december 2007 -
9032 Oljemålning
Såld: 8.500 kr
Såldes den 12 november 2001
Föremål som liknar Landskap med djur
- Träfflista
- alla
- Visa alla