9154 BLANDTEKNIK
Sign M Page, Landskap m kor, 1800-tal, 49x68
Såld: 600 kr
Såldes den 7 januari 2002 -
6026 OLJEMÃ…LNING
1800-tal, landskap m kor, 24x34
Såld: 1.100 kr
Såldes den 2 juli 2001 -
6006 OLJEMÃ…LNING
Landskap m kor, 41x21, ej ram
Såld: 250 kr
Såldes den 28 maj 2001
4229 OLJEMÃ…LNING
Landskap m kor, 27x33
Såld: 150 kr
Såldes den 19 mars 2001 -
7067 AKVARELL
Richard Halfnight, Landskap m kor
Såld: 7.200 kr
Såldes den 26 februari 2001 -
5037 OLJEMÃ…LNING
Diedrick von Essen, landskap m kor, 65x96
Såld: 4.500 kr
Såldes den 12 februari 2001