Föremål som liknar LNS
1237 Trädgårdsurnor
Såld: 4.200 kr
Såldes den 18 mars 2019
8022 Spegel med kon..
Såld: 2.000 kr
Såldes den 7 maj 2018
3274 Färglitografi
Såld: 1.800 kr
Såldes den 2 april 2018
8003 Bordsur
Såld: 4.400 kr
Såldes den 29 januari 2018
5305 Spegel
Såld: 1.400 kr
Såldes den 22 januari 2018
2718 Spegel
med konsolbord med stenskiva, spegelns mått: 132x45
Såld: 1.300 kr
Såldes den 4 december 2017
7697 Spegel
Såld: 11.000 kr
Såldes den 21 mars 2016
8094 Etsning
Ernst Hällgren (1889-1944), Döbelnsgatan, 18x24
Såld: 100 kr
Såldes den 24 augusti 2015
4141 Böcker
Såld: 1.200 kr
Såldes den 13 juli 2015