Föremål som liknar LEGO
9219 Tavla
Såld: 250 kr
Såldes den 18 december 2023
7095 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 16 september 2019
7272 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 31 juli 2017
2574 Vinglas
4 st. Allegori, Villeroy&Boch
Såld: 150 kr
Såldes den 24 november 2014
4018 Armatur
Såld: 800 kr
Såldes den 28 september 2009
3167 Leksaksbilar
Lego, 50/60-tal
Såld: 300 kr
Såldes den 28 september 2009
1139 Oljemålning
sign. H Herslow, Allegori, 50x100
Såld: 2.000 kr
Såldes den 14 september 2009
4242 Elektriskt tåg
Lego
Såld: 950 kr
Såldes den 3 december 2007
3035 Tavla
oljetryck, Allegoriskt motiv, 53x120
Såld: 550 kr
Såldes den 15 oktober 2007