3655 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 26 maj 2014 -
3367 Färglitografi
L Thomasson, Höns, motivets mått: 50x32
Såld: 250 kr
Såldes den 27 maj 2013 -
2166 Oljemålning
L Thomasson, 1983, Midsommardans, 90x100
Såld: 1.700 kr
Såldes den 9 oktober 2006
7195 Akvarell
L Thomasson, 1977, 30x23
Såld: 200 kr
Såldes den 31 mars 2003