8172 Akvarell
Såld: 4.400 kr
Såldes den 4 september 2023 -
4387 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 17 september 2018 -
2031 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 4 december 2017
5309 Akvareller
Såld: 2.600 kr
Såldes den 13 februari 2017 -
7195 Blandteknik
Såld: 400 kr
Såldes den 21 oktober 2013 -
4100 Akvarell
sign Lård, Hamnmotiv Hudiksvall, 1938, 31x44
Såld: 700 kr
Såldes den 11 april 2011
4021 Oljemålning
Lård, hus vid brygga, 41x45
Såld: 600 kr
Såldes den 28 februari 2011 -
2121 Akvareller
2 st, Gottfrid Lård, Skeppsholmen & Hudiksvall
Såld: 2.800 kr
Såldes den 25 maj 2009 -
8485 Oljemålning
Signerad Lård -1951 landskapsmotiv 41x44
Såld: 550 kr
Såldes den 11 maj 2009