5542 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 14 oktober 2019 -
3671 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 3 december 2018 -
9207 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 29 maj 2017
9199 Oljemålning
Kopia, Kvinna med ros, 93x70
Såld: 1.800 kr
Såldes den 9 september 2013 -
8308 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 27 augusti 2012 -
2831 Etsning
sekelskifte 1900, kvinna med rosor, 37x27
Såld: 200 kr
Såldes den 8 november 2010
6579 Etsning
Tallberg, Kvinna med rosor, 27 x 19
Såld: 100 kr
Såldes den 30 augusti 2010