Föremål som liknar Kvinna med frukt
6067 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 5 september 2022
4394 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 april 2021
9444 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 5 april 2021
4039 Färglitografi
Såld: 1.600 kr
Såldes den 22 januari 2018
3400 Etsning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 15 augusti 2016
7743 Skulptur
Meissen, Kvinna med fruktkorg, höjd: 13 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 15 februari 2016
8035 Oljemålning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 26 januari 2015
4228 Oljemålning
kvinna med fruktkorg, signerad, 74x61
Såld: 500 kr
Såldes den 22 april 2013
2427 Skulptur
Keramik, Kvinna med frukter, höjd: 45
Såld: 100 kr
Såldes den 14 januari 2013