4113 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 7 mars 2022 -
5063 Oljemålning
Kurt Nyström, Kungsgatan, 1950-tal, signerad, 37x54
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 november 2014 -
3487 Oljemålning
Kurt Nyström, Same, 60 x 50
Såld: 300 kr
Såldes den 12 september 2011
Föremål som liknar Kurt Nyström
- Träfflista
- alla
- Visa alla