Föremål som liknar Kungaporträtt
3434 Reliefer
20 st. Kungaporträtt. Diameter: 10 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 6 november 2023
6243 Blyglasfönster
kungaporträtt, 37x30 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 9 oktober 2023
5043 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 2 oktober 2023
7531 Reliefer
20 st, Kungaporträtt, förgyllt järn, diameter: 10 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 maj 2016
6528 Ramar
Såld: 350 kr
Såldes den 7 december 2015
9127 Samlartallrikar
14 del, Kungaporträtt
Såld: 200 kr
Såldes den 12 maj 2014
6017 Tryck
Kungaporträtt, 4 st
Såld: 800 kr
Såldes den 10 juni 2013
5144 Etsningar
5 st, efter J F Martin, Kungaporträtt, 18x11
Såld: 550 kr
Såldes den 29 november 2010
6267 Sejdlar
Kungaporträtt, 12 st
Såld: 100 kr
Såldes den 11 oktober 2010