Föremål som liknar Kubistisk man 20/30-tal
No matches found for + Kubistisk man 20/30-tal.
Kvinnliga Konstnärer
För att uppmärksamma det kvinnliga konstnärskapet anordnar Metropol Auktioner en auktion med kvinnliga konstnärer. Auktionen innebär en resa genom konsthistorien med start under andra hälften av 1800-talet fram till nutid.