2156 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2019 -
6561 Akvareller
2 st, Krawe, Modeller, signerad. 15x11,36x28
Såld: 600 kr
Såldes den 5 november 2018 -
3027 Oljemålning
Krawe, Strandmotiv med vass & brygga, 26 x 34
Såld: 750 kr
Såldes den 26 mars 2007
Föremål som liknar Krawe
- Träfflista
- alla
- Visa alla