7144 Oljemålning
Kopia efter Rubens, Golgata. Olja på duk, 70x50 cm
Såld: 3.000 kr
Såldes den 20 april 2020 -
6246 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 13 april 2020 -
2070 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 21 september 2015
7500 Oljemålning
Signerad kopia efter Rubens, 100x76
Såld: 1.500 kr
Såldes den 28 maj 2007