Föremål som liknar Kolorerade
5076 Litografier
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
4299 Etsningar
Såld: 350 kr
Såldes den 13 november 2023
3495 Litografier
Såld: 350 kr
Såldes den 6 november 2023
6034 Gravyrer
Såld: 700 kr
Såldes den 9 oktober 2023
7407 Boksidor
Såld: 700 kr
Såldes den 3 juli 2023
3263 Gravyrer
Såld: 300 kr
Såldes den 29 maj 2023
5091 Kopparstick
Såld: 100 kr
Såldes den 8 maj 2023
9394 Litografier
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 april 2023
6459 Kopparstick
Såld: 350 kr
Såldes den 6 februari 2023