Föremål som liknar Ko
3455 Kandelabrar
ett par, Nyrokoko. Höjd: 50 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 juni 2024
4227 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024
5169 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
5087 Ljusstakar
2 st, Kosta Boda. Höjd: 8-11cm
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5228 Skrivbord
Rokokostil. Bredd: 132 cm, djup: 66 cm, höjd: 77 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5172 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5003 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 juni 2024
4045 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024
2099 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024