9425 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 december 2021 -
8418 Parti etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 10 februari 2014 -
4492 Grafiska blad
Såld: 350 kr
Såldes den 29 oktober 2012
Föremål som liknar Kerstin Ström-Bergstam
- Träfflista
- alla
- Visa alla