2043 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 22 oktober 2018 -
6212 Litografi
Såld: 150 kr
Såldes den 23 april 2018 -
8706 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 27 november 2017
3033 Blandteknik
Kersti Rågfelt Strandberg (f. 1945), 11x10
Såld: 250 kr
Såldes den 12 juni 2017