Föremål som liknar Kattmotiv
1428 Ryamatta
kattmotiv, 125x99
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 augusti 2016
6135 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 14 mars 2016
5577 Akvareller
2 st, Sign Gabriella, kattmotiv, 31x24 resp 28x20
Såld: 500 kr
Såldes den 18 november 2013
8025 Oljemålning
kattmotiv, 17x12
Såld: 400 kr
Såldes den 21 oktober 2013
3020 Oljemålning
Kattmotiv, ramens innermått: 13x17
Såld: 600 kr
Såldes den 12 augusti 2013
1045 Oljemålning
Signerad, kattmotiv, ramens innermått: 14x18
Såld: 1.400 kr
Såldes den 11 juni 2012
2703 Etsning
signerad. kattmotiv, 13x8, 5
Såld: 350 kr
Såldes den 2 november 2009
1312 Skyltar
3 st, kattmotiv, längd. 70-82
Såld: 100 kr
Såldes den 27 juli 2009
2144 Ryamatta
85x120, kattmotiv
Såld: 400 kr
Såldes den 18 augusti 2008