8019 Akvarell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 25 oktober 2021 -
7100 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 17 december 2018 -
8380 Blandteknik
Katarina Elfast, 36x13
Såld: 250 kr
Såldes den 14 december 2015
1366 Oljemålning
Katarina E, Komposition, signerad. , 85x72
Såld: 2.200 kr
Såldes den 27 oktober 2014 -
9092 Oljemålning
Katarina Erlandson, komposition, signerad. , 80x95
Såld: 100 kr
Såldes den 12 maj 2014 -
4090 Oljemålning
Katarina Eriksson, fruktstilleben, 45x44
Såld: 550 kr
Såldes den 20 april 2009
8401 Oljemålning
Katarina Eriksson, Fossiler, 50x50
Såld: 150 kr
Såldes den 16 februari 2009