Föremål som liknar Karlskrona
7204 Ljuslykta
Elektrisk, Karlskrona lampfabrik. Höjd: 50 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 9 september 2024
6429 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 15 juli 2024
6156 Fotogenlampa
Såld: 2.000 kr
Såldes den 6 maj 2024
3231 Te / kaffeservis
12 delar, Karlskrona
Såld: 200 kr
Såldes den 26 februari 2024
8075 Kaffeservisdelar
16 delar, Karlskrona, Percy
Såld: 300 kr
Såldes den 23 oktober 2023
7004 Muggar
3 st, Frimurare, 1920-/30-tal, Karlskrona. Höjd: 9 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 4 september 2023
9111 Cabaré
porslin, karlskrona, på snurrbricka. Diameter: 36 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 31 juli 2023
7028 Mat teservisde..
70 del ca, Karlskrona
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juli 2023
4462 Muggar
Såld: 600 kr
Såldes den 5 juni 2023