1466 Oljemålning
Karl Lichtscheidl, Stockholm, signerad, 74x91
Såld: 400 kr
Såldes den 5 oktober 2015 -
3183 Akvarell
Karl Lichtscheidl, 30x44
Såld: 150 kr
Såldes den 25 april 2005
Föremål som liknar Karl Lichtscheidl
- Träfflista
- alla
- Visa alla