Föremål som liknar Karin Persson
8027 WOOD ENGRAVING
Sold: SEK 250
Sold den 12 februari 2024
3297 Parti grafik
Sold: SEK 500
Sold den 27 februari 2023
6279 WOOD ENGRAVING
Sold: SEK 600
Sold den 31 oktober 2022
2030 LITOGRAPH
Sold: SEK 250
Sold den 21 juni 2021
6245 WOOD ENGRAVINGS
Sold: SEK 1500
Sold den 21 september 2020
6203 WOOD ENGRAVING
Sold: SEK 450
Sold den 21 september 2020
4199 Trägravyr
Sold: SEK 400
Sold den 7 september 2020
7001 GRAPHIC ART
Sold: SEK 200
Sold den 28 oktober 2019
9124 ETCHINGS
4 pcs. Karin Persson, signerade och numrerade, 29x20,
Sold: SEK 1900
Sold den 11 mars 2019