5019 Gungstolar
Såld: 5.200 kr
Såldes den 14 september 2020 -
6308 Akvarell
Karin Berg, skärgård, signerad, -68, motivet: 21x23
Såld: 250 kr
Såldes den 6 oktober 2014 -
5599 Färglitografi
Karin Berg-Idar-90, 735/1000, 63x47
Såld: 300 kr
Såldes den 23 november 2009
1197 Keramik
3 del Gustavsberg, bla. G Nylund Karin Bergkvist
Såld: 300 kr
Såldes den 7 juni 2005