Föremål som liknar Kaj Bernstone
8304 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 16 september 2024
6344 Pastell
Såld: 300 kr
Såldes den 2 september 2024
5140 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
3058 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 3 oktober 2022
7440 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 1 augusti 2022
6357 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 16 maj 2022
8495 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 13 september 2021
4121 Färglitografier
Såld: 350 kr
Såldes den 14 juni 2021
4120 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 14 juni 2021