Föremål som liknar Körsbär
9158 Kaffe-/ teservis
Såld: 350 kr
Såldes den 27 maj 2024
9021 Dukar
Såld: 300 kr
Såldes den 8 april 2024
8058 Skål med lock
Såld: 250 kr
Såldes den 11 december 2023
8343 Golvvas
keramik, körsbärsblom. Höjd: 79 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 4 september 2023
7091 Gouache
Såld: 300 kr
Såldes den 28 augusti 2023
5128 Parti kuriosa
Såld: 500 kr
Såldes den 21 augusti 2023
4001 Fiskbassäng
Såld: 4.200 kr
Såldes den 24 april 2023
7509 Vas
Kina, dekor av körsbärskvist, 1900-tal. Höjd: 29 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 27 mars 2023
2011 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 21 november 2022